şifremi unuttum üye ol

5 Kız Annesi

Kullanıcı Adı: Şifre:
5 Kız Annesi
Oyun Resmi
5 Kız Annesi
Reklamlar


Reklamlar


SON OYNADIĞINIZ OYUNLAR
Önceden oynadığınız herhangi bir oyun yok.
Oyun Açıklaması
Bu annenin işi oldukça zor? Çünkü 5 tane kızı var ve hepsiyle ayrı ayrı ilgilenmek durumunda. Vakti kısıtlı olduğu ve bütün işlere yetişemediği için ona yardımcı olmanız gerekiyor. Fedakar annenin, okula veya kursa giden çocukların gereken eşyalarını odadan toplamasına ve sonra onları giydirip hazırlamasına yardım etmelisiniz. 5 kız annesi oyunu oynamaya hazır mısınız?
5 Kız Annesi Yorumları
  Yorumunuz
  İsim :
  güvenlik
  nifuz
  14.12.2014 16:39
  Com amacok guzellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
  büşrasu
  23.11.2014 11:52
  hhaarriikkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  arzu fidan
  22.11.2014 18:04
  hicde bile cok amma cok guzel bir oyun bu oyunu kim yaratdisa cok tesekur ederim
  şebnemm
  14.09.2014 10:37
  iğrençççççççççç bir oyun hiç kimseye tercih etmem
  yıldız
  25.08.2014 08:14
  iğrennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnç ne bu ya............ etrafı topluyosun şarkısıda iğrenç.bunu tavsiye etmem.bunu yaratan deli olmalı.
  özge
  06.08.2014 05:09
  harikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  aslı baştürk
  12.07.2014 10:33
  bu oyunu çok seviyorum çok güzel bir oyun herkese tavsiye ederim
  yağmur iki
  14.06.2014 19:57
  Harikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaçığlıklarııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı.Cumartesi 14 Haziran 2014 iki bin on dört hoşça kalın.Sonra görüşürüz
  Cansu Taşdemir
  03.06.2014 14:00
  Harikaa bi oyun amma biraz geç açılıyo
  NAZLICAN
  26.05.2014 12:10
  BEN BU OYUNU KAÇ KERE OYNADIM SIKILMADIM
  1 2 3
Sitemizdeki oyunlar yapımcılarına aittir.
Bütün Oyunlar ile ilgili isteklerinizi
İletişim Bölümünden bize iletiniz.
Copyright © 2010/2014

www.oyunlarr.com


Google+