şifremi unuttum üye ol
Kullanıcı Adı: Şifre:
Türkçe Hazırlanmış Kelime Oyunu

rn İnternet üzerinden oynadığınız her oyun size artı özellikler kazandırmaz ve her zaman size eğlenirken ek olarak bir şey kazandırmaz. Ancak sitemizde oynayacağınız kelime oyunu sayesinde hem doyasıya eğlenecek hem de kelime haznenizi en iyi şekilde geliştirebileceksiniz. Dilerseniz sitemizden oynayacağınız kelime oyununun mantığına birlikte bakalım. Sizden istenen kelimeler çemberlere gizlenmiş şekilde karşınıza çıkacaktır. İlk birkaç saniyede çemberde rastgele gizlenmiş olan harfleri görebilirsiniz. Bu sayede sonradan gizlenecek olan bu harflere sırasıyla doğru bir şekilde tıklayarak sizden istenen kelimeyi tamamlamaya çalışacaksınız. Oyunda mümkün olduğunca en kısa sürede en doğru şekilde kelimeleri tamamlamanız önem arz etmektedir. Hem süreyi hem de sizden istenen kelimeleri doğru kullanmanız gerekmektedir.
rn Eğlenirken düşündürecek ve düşündürürken size pek çok kelime bilgisi kazandıracak olan bu harika oyunla asla can sıkıntısı yaşamayacaksınız. Kelime oyunlarının en eğlencelisi ve en sıra dışı olanını arıyorsanız sitemizdeki tam size göre bir oyun diyebiliriz. Sizden istenen kelimeleri doğru bir şekilde tamamlayın hem akılda tutma becerinizi geliştirmiş olun, hem de kelime haznenizi genişletin. Size kısa süreliğine görünecek olan harflerin yerlerini aklınızda tutarak doğru tahminlerle sizden istenen kelimeyi tamamlamalısınız. Ancak bunu yaparken süreyi en ideal şekilde kullanmaya da özen göstermeniz gerekir. Bakalım en kısa sürede en çok doğru kelimeyi kim tahmin edebilecek?
rn Kelime bilginize ve akılda tutma yeteneğinize güveniyorsanız sitemizdeki kelime oyunu tam da size göre bir oyun. İster tek başınıza oynayarak bilginizi test edin, isterseniz arkadaşlarınızla kapasitenizi ve bilgi dağarcığınızı yarıştırın. Bu kelime oyunu ile en iyi ve eğlenceli şekilde zaman geçireceğinizden şüphemiz yok. Bu site dışında başka hiçbir sitede oynayamayacağınız bu kelime oyunu ile benzersiz ve sıra dışı bir eğlenceye kavuşacaksınız. İster özel günlerde ailenizle ya da arkadaşlarınızla, isterseniz her canınız sıkıldığında eğlenmek için bu kelime oyununu oynayabilirsiniz. İndirme ya da kurmakla vakit kaybetmenize gerek kalmadan tek tıklama ile kolayca oynayabileceğiniz bu oyun ücretsiz bir şekilde eğlenmeniz için hizmetinize sunuluyor. Sitemizdeki benzersiz nitelikteki yapımlardan biri olan kelime oyunu ile en iyi şekilde vakit geçireceksiniz.

rn
Sitemizdeki bütün oyunlar yapımcılarına aittir.
İstek ve önerilerinizi
İletişim Bölümünden bize iletiniz.
Copyright © 2010/2019

www.oyunlarr.com