Notice: Undefined index: play8
2 Kişilik Altın Avcısı

2 Kişilik Altın Avcısı

2 Kişilik Altın Avcısı


İki (2) kişilik altın avcısı oyununa başlamak için ihtiyar madencinin elinde tuttuğu altına tıklıyorsunuz. Oyun açıldıktan sonra her bölümde size verilen hedef miktar değerinde altını yakalamanız gerekiyor. Alt Ok ve S tuşları ile kancayı fırlatıp altın yakalamaya çalışabilirsiniz. 

Çift kişilik oldukça eğlenceli bir oyun olan 2 kişilik altın avcısı oyununda ekranın en sağ köşesinde oyun boyunca geriye doğru sayan bir süre var. Bu süre bitmeden önce çokça altın toplamanız gerekiyor. Bunun için her iki okuyucuya da aynı anda daha fazla altın toplamak için kullanabilirsiniz. Bunun için birinci oyuncuyu klavye üzerindeki W ve S harfleri ile altın toplaması için yönetirken diğer oyuncuyu da yukarı ve aşağı yön tuşları ile yönetebilirsiniz. Her oyuncunun alt kısmında yeşil renkli bir dolar işareti ve bu işaretin yanında da topladığı altının para birimi olarak değeri yazmaktadır. Oyuna yeni başladığınızda henüz hiç bir altını toplamadığınız için bu değerler 0 olacaktır. Yani oyuna 0'dan başlıyorsunuz.

Oyunu ister tek kişi olarak isterseniz de arkadaşınız ile birlikte iki kişilik olarak da oynayabilirsiniz. Eğer arkadaşınız ya da bir yakınınız ile birlikte oynamak istiyorsanız. Birinci oyuncu klavye üzerinde W, S harfleri ile oynayabilir 2. oyuncu ise klavye üzerinde bulunan aşağı ve yukarı ok simgesi bulunan yön tuşları ile oyunu oynayabilir. Her iki oyuncuda aynı anda oynayarak, kendince daha fazla altın toplamaya çalışacak. Her iki okuyucunun topladığı altınlar özel olarak alt tarafta yeşil renkli yazmaktadır. Her iki oyuncunun topladığı altınlar ise süre bittikten sonra toplanarak, ulaşılması gereken minimum parasal değer hesaplanmaktadır. Levelli 2 kişilik altın avcısı oyunu oynama zamanı.