Notice: Undefined index: play8
Ev Temizleme Oyunu

Ev Temizleme Oyunu

Ev Temizleme Oyunu


Ev Temizleme Oyunu oyna sitemizde. Gerçek ev temizleme oyunları son dönemde oldukça popüler durumda. Özellikle kız çocuklar tarafından ev temizlik oyunları çok rağbet görüyor. Siz de bu oyunları oynamak için sayfamızı ziyaret edin.
Yeni bir ev temizlik oyunu oynayacaksanız ne istediğinize karar vermeniz gerek. Mesela bütün evi temizleme oyunları mı istiyorsanız yoksa sadece oda temizleme oyunu mu oynamak istersiniz?
Bazı ev temizliği oyunu levelli olarak hazırlanmış. Evi temizlemek için herhangi bir odadan başlıyorsunuz. Level atladıkça yani bölüm geçtikçe farklı odalara geçiş yapıyorsunuz. Örneğin salon temizleme ardından mutfak temizleme ve son olarak banyo temizleme gibi. Bunlara ek olarak bir de yatak odası temizliği de var.

Temizlik Simulator

Temizlik simulator oyunları içerisinde farklı oyunları barındırır. Ev temizlik simülatör oyunu bunlardan birisi olduğu gibi otel temizlik simulator de bu kategoriye dahil olabilir. Temizlikçi simulator kız çocukları tarafından tercih edilir durumda.
Siz de en güzel EV TEMİZLEME oyunu ve  temizlik simulator oyunları oynamak için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. İyi eğlenceler.