Notice: Undefined index: play8
Testere Adam 2

Testere Adam 2

Testere Adam 2


Testereli Adam 2

Testere adam 2 oyunu hem komik hem de ürkütücü bir oyun. Bu oyunda şiddet görüntülerinin fazla olduğunu öncelikle belirtmemiz gerekiyor. Testereyle adam öldürme oyununda testereli zombi katil 2 ile hastanede korku saçıyor önünüze çıkanları hasta, doktor demeden kesip yok ediyorsunuz. Şimdi testere adam 2 oyna ve bu korkutucu binasında gardını al.

Testere 2 Oyunu

Testere 2 oyunu oynarken dikkat etmeniz gereken noktalardan bir tanesi motorlu testere ile psikopat ve acımasız testereli katil 2 ile yolunuza çıkan her şeyi ve herkesi yok etmeniz gerektiği. Zombi testere oyunu 2 iskelet ile farklı mekanlarda oynanıyor. Bu güzel zombi testere 2 oyunu hastanede geçiyor.
Testereli Adam oyunu 3 oynarken masa, sandalye, kanepe, fotokopi makinası ve bir takım insanlar olmaz üzere her şeyi yok edip parçalayabilirsiniz. Zaten testere adam oyunları bunun için hazırlanmış. Elektrikli testereli zombi hastanede 2 karşısına çıkan nesnelerin hepsini keserken koridor sonuna ulaştığınızda da bir sonraki bölüme yani üst kata çıkmış oluyorsunuz. Bu bölümlerde hedefleriniz kendini korumakla kalmayıp size de saldırıyor. Bu yüzden daha dikkatli olmanız gerekiyor. Testere 2 oynarken iyi eğlenceler dileriz.